úterý 12. září 2017

Vykročili jsme...

A tak jsme minulé pondělí s Křemílkem vykročili. 
Pravou... jak jinak ;)


On směr školka a já zase do pravidelného režimu.

Řeknu vám, první dva dny stály za to... tedy spíš rána. Vše bylo v pohodě až do chvíle, kdy jsme dorazili k brance školky, kdy se začal vzpouzet a bránit a plakat. Ze šatny mě nechtěl pustit, pani učitelka ho konejšila a konejšila, slibovala a lákala na všechny možné i nemožné aktivity... nic nezabíralo a já opouštěla školku s hrozným pocitem v srdci a stále viděla to vzpouzející se tělíčko v náruči pani učitelky. Ale naštěstí šlo jen o chvilkovou záležitost, po pěti minutách se utišil a pustil do víru zábavy... 
Další dva dny už předvedl slzy jenom v šatně a v pátek mi sám od sebe zamával. Po víkendu jsem měla strach, ale pondělí jsme zvládli k mému překvapení na jedničku. Zatímco dnešním ránem jsme si asi zbortili zase všechno zpátky na začátek. Šel totiž s námi tatínek... a Křemílek ho zatáhl do třídy, aby mu všechno ukázal, ale ven už ho nechtěl pustit. Skoro hodinu se můj milí snažil uniknout, ale marně a ve finále došlo opět na hurónský pláč a slzy... Tak jsem zvědavá jak to zítra zvládneme a tatínka od příštích společných doprovodů na čas odradím (ač vím, že to myslel dobře :)) 

Je pravda, že mi doma stále chybí a kolikrát se přistihnu, že na něj chci promluvit a pak si uvědomím, že tam není. Ale na druhou stranu musím přiznat, že ten minulý týden, jsem dokázala oběhat a zařídit věci, které by mi normálně trvaly skoro půl měsíce. Ať je to jak chce, s jedním dítkem je člověk mobilnější. A taky jsou hooodně znát, ty dvě hodiny, které mi dává Terezka svým spánkem, které plně využívám v ateliéru.

Po strááášně dlouhé době, kdy jsme jeli bez režimu, se přiznám, že mi náš nový rytmus dnů vyhovuje. Je fajn být chvíli "časový bohém"... ale vzhledem k tomu, že já svým způsobem bohémská duše jsem, tak ten řád paradoxně i pro sebe potřebuji :D

... a tak jsme vykročili a zajíždíme se a myslím, že to půjde ;)...
... a třeba budu mít i víc času na dokončení všech rozdělaných článků a častější návštěvy tu ;)...

... jinak mě stále můžete sledovat na Instagramu, který se pro mě stal takovým rychlejším sdílením ;)

Podzimní pozdrav všem...
Vaše Šárka ♥
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za návštěvu a pokud mi budete chtít zanechat komentář, předem moc děkuji ;) Vážím si toho a uděláte mi určitě radost ;)!