pátek 11. srpna 2017

Letní...

... je to tak...
Hrozny vína, které se pne po pergole začínají sládnout, každý den už natrháme hrst černých zralých ostružin a dozrála nám první dýně...  znamení, že se léto přehouplo do druhé poloviny. V kolotoči dětí, domácnosti, práce a  letních radostí, blog vůbec nestíhám. 
Překonali jsme nachlazení, na svět se prodral další zub, kovářova kobyla má konečně jedno kopyto - aneb na chodbě se nám už klube dokončení vestavěné skříně. Abychom překonaly ty horka držíme v mrazáku vydatné zásoby domácí zmrzliny a ledu na ovocné limonády a ledovou kávu, chladíme se v minibazénku, protože třetinu zahrady jsme zastavěli, ke Křemílkově obrovské radosti, trampolínou, užíváme letních večerů, melounů, o obědy máme postaráno díky hojné úrodě patizonů, cuket a rajčat ze zahrádky. Plníme regály špajzky domácím sirupem a marmeládami. Běháme bosí ... dokonce i Křemílek, který ale pořád usíná s dudlíkem, protože jsem ještě nesebrala odvahu k tomu, abych mu ho sebrala....
A tak nám ty dny utíkají... někdy vesele, někdy i se slzami... prostě tak jak to má být ;)


kdo by neuhádl, tak je to Dark Vader a Ironmen...... a kdo sleduje můj Instagram, tak ví, že i pracovně se snažím nezahálet ;)... tak krásné léto všem!!!

4 komentáře:

 1. Krásná rodinná atmosféra, dětičky rostou jako z vody. :o) A ta úrodička, hezky se Vám daří, jen tak dál.
  Šárko, přeji fajn dny. D.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná úroda, taky zpracováváme letní plody a jak se naše špajz plní šťávami, zavařeninami a sušenými plody, to je radost pohledět. A aspoň víme, co těm dětem dáváme jíst:o)
  Přeji krásný zbytek prázdnin. Anna

  OdpovědětVymazat
 3. Ty brďo, to je nadílka :)
  Krásná letní pohoda je u vás. My zatím na první zub jen čekáme.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu a pokud mi budete chtít zanechat komentář, předem moc děkuji ;) Vážím si toho a uděláte mi určitě radost ;)!