pátek 20. května 2016

Šátkujeme..."Jestli budu mít někdy nějaké děti, rozhodně budu šátkovat" to jsem prohlašovala už před lety :)  šátkování mě  okouzlilo hned jak jsem o něm poprvé slyšela a když jsem to pak i viděla u jedné kamarádky v praxi, bylo rozhodnuto :)

... do města, při běhání po úřadech, na nákupy, na výlety či jen tak na procházku se psem... šátkuji i doma, když potřebuji volné ruce a skřítek zase náruč maminky ;)

... cítit toho malýho človíčka u sebe je naprosto nepopsatelný pocit ♥

... je pravda, že úvaz potřebuje trochu grif, aby tam skřítek správně seděl, ale jde jen o začátek, za chvíli si ho uvážete tak rychle jako tkaničky od bot :)...

... a jen odnosil Křemílka, už je v něm Terezka... :) 


... jsem ráda, že mám obě děti takhle z jara, že ho využívám hned od mala. U obou jsem začla po prvním měsíci :) Jediná "nevýhoda" šátkování je oblečení. Já si vážu šátek jen na tílko či tričko a pak si přes "nás" obleču bundu či mikinu, jenže tu pak už nezapnu... což je nevýhoda když je zima... :( Proto furt dumám nad tím, že bych si pořídila jednu mikinu, které šijou speciálně pro maminky s dítky v šátcích... jenže než já se vždycky rozhodnu, tak zjistím, že už se mi to nevyplatí :) ... alespoň to tak bylo s Křemílkem, tak uvidím tentokrát, protože už po ní zase pokukuji... :) - akorát ta cena, ta mě vždycky přibrzdí, že začnu dumat, jestli ji opravdu tak potřebuji... :)))

V zimě jsem zkoušela místo šátku manducu. Byla také fajn, hlavně je pohodlná právě přes oblečení, ale šátek mě oslovuje stejně mnohem víc... a co vy moji milí?... máte se šátkem nebo vůbec s nošením dětí nějaké zkušenosti? 


Děkuji za návštěvu a případné komentáře a přeji krásný víkend...!!! 

Vaše Šárka ♥


2 komentáře:

 1. Když jsem měla malé děti, o šátkování se nic nevědělo. Když teď vidím maminky s děťátky v šátku...vlastně nevím. Jsou blízko maminky, což je dobře, ale zdají se mi být takové zkroucen :-) Možná to je jen zdání....
  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný den Míšo, děkuji za koment... a k tomu šátkování :) ono to má taky svá pravidla, nejde jen tak zavázat mímo a jít :) bere se potaz na kyčle, záda a vůbec :) stejně jako u ostatních ergonomických nosítek. A taky si nemyslím, že být celý den v šátku je super... samozřejmě kombinujeme s kočárkem ;) ale je fakt, že to má nesporné výhody :) ;) Š.

   Vymazat

Děkuji za návštěvu a pokud mi budete chtít zanechat komentář, předem moc děkuji ;) Vážím si toho a uděláte mi určitě radost ;)!